Beeld: Facebook / Max Payne & Woany Golf
Het Instagram-account @max_woanygolf heeft inmiddels 135.000 volgers. De makers gingen in mei viral met een video waarbij ze een telefoon wilden raken aan het einde van de drivingrange. Dat deden ze niet met een slag door de lucht, maar door de bal over het water te skippen. Het leverde bijna 3 miljoen views op.
Snel daarna volgde de tweede poging op dezelfde drivingrange. Ze komen steeds dichterbij en weten op TikTok nu de 3 miljoen views te halen.
'Golf ball versus'
Ze raken de iPhone dus niet, maar het concept om met een golfbal iets te raken blijkt een hit. Sinds eind mei bereiken ze veel golfers op social media met hun serie 'Golf ball vs'. Vanaf een meter of dertig proberen ze een voorwerp te raken dat op een statief staat. Vlak daarachter staat een telefoon die het van dichtbij filmt. En je raadt het al: de telefoon overleeft het ook niet altijd.
Bekijk hieronder de verschillende objecten die ze proberen te 'slopen'.
Waterballon
Watermeloen
Ei
@max_woanygolf #golf #fyp ♬ glued 2 deep in time Aaron Hibell - Aaron Hibell Bekijk hier de Instagram, TikTok en YouTube van max_woanygolf.
Gerelateerd