De middelbare scholier haalde 'vrij' eenvoudig' de cut (-5) met een score van acht onder par. In het weekend ging Russell knap door met een 70 en een 66, waarin hij zeven birdies in tien holes maakte. Na 72 holes eindigde de 15-jarige amateur op de gedeeld twintigste plaats. Nooit eerder eindigde een speler van 15 jaar of jonger in de top 20 van een toernooi op de Korn Ferry Tour (en PGA Tour).
Ik was zeker zenuwachtig aan het begin van de ronde, maar ik werd rustiger toen ik bezig was
"Ik ben altijd nerveus", reageerde Russell na de slotronde. "Ik was zeker zenuwachtig aan het begin van de ronde, maar ik werd rustiger toen ik bezig was. Aan het einde kwam de spanning een beetje terug. Maar het was goed. Het is vooral een kwestie van go with the flow. Ik neem het zoals het is. Ik probeer zo goed mogelijk te spelen en rustig te blijven."
De winnaar van het Junior PGA Championship en het Junior Players Championship kijkt terug op een geweldige week. "Het was fantastisch, zeker voor mijn eerste toernooi op dit niveau. In het begin dacht ik dat een aantal spelers zou denken: wie is deze jonge jongen op de drivingrange? Maar dat was helemaal niet het geval. Iedereen was zo aardig en behulpzaam richting mij."
Met deze prestatie mag de lefty deze week opnieuw meedoen op de Korn Ferry Tour. Hij speelt dan het Veritex Bank Championship op deTexas Rangers Golf Club in Arlington. Echter, vóór zijn 18de verjaardag komt Russell niet in aanmerking voor Special Temporary Membership op de Korn Ferry Tour.