Beeld: Edwin Vermaas - Approach the green
Waar de mannen op de DP World Tour worden geacht in een lange broek te spelen, ongeacht de temperatuur (enkele uitzonderingen daargelaten toen het wel werd toegestaan tijdens een toernooi), mogen vrouwen spelen in een rokje of korte broek, en met korte mouwen of mouwloos.
Romy Meekers is na ronde 1 de beste Nederlandse van het veld (foto boven). In opvallend tropische kleuren valt er nog wat anders op aan haar outfit. Lange mouwen onder haar shirtje. Het is een longsleeve met uv-bescherming. Verstandig als je dag in dag uit je huid blootstelt aan de brandende zon.
Nicole Garcia uit Zuid-Afrika speelt met een hoed, zoals ze vaker doet. Het geeft toch een halve vierkante meter eigen schaduw.
Kim Metraux sprayt bijna op elke tee haar nek in met verkoelende spray. Ondertussen neemt haar caddie een slok water.
Pasqualle Coffa neemt het ervan bij het zien van een watertap met ijswater.
De Amerikaanse speelster Gurleen Kaur wordt uit de zon gehouden door haar caddie.
Het voordeel van een prachtige bosbaan als de Hilversumsche Golf Club: er is voldoende schaduw. Dus als bezoeker kun je zeker de verkoeling opzoeken.