Voor Gerard en Niels is het hebben van een eigen golfbaan een droom. Ziet Marcel Menger, mede-eigenaar van Golf Center Noordwijk, dat ook zo of is de realiteit van het runnen van een par-3 baan met drivingrange toch iets minder mooi dan het lijkt? Komen er op een par-3 baan andere type golfers dan op de “grote banen” in Nederland? Marcel heeft ook ingezet op prijsdifferentiatie, dus meer naar betalen voor gebruik, het aantal rondjes dat je speelt. Is dat goed uitgepakt? En wie van de drie - Marcel, Niels of Gerard - wint het wedstrijdje om de eer op hole 1 van GCN?
Natuurlijk kunnen we in deze Podje Golf niet helemaal heen om het grote nieuws dat als een bom insloeg in de internationale golfwereld: de samenwerking tussen LIV Golf en de PGA Tour. Ook zijn er weer drie golfballen te winnen in de prijsvraag. Luister nu Podje Golf 63!
'Podje Golf' is te beluisteren via jouw favoriete streamingdiensten: Spotify, Apple, Google Podcasts en Stitcher.
Luister de podcast en schroom niet om een vraag te stellen, je oordeel en/of suggesties te geven. Dat kan via mail podje@golf.nl. We beloven dat de luisteraar wordt gehoord en zijn of haar mening zeker in de uitzendingen terug te horen zal zijn!