Bierman was een van de vele deelnemers aan de winactie op social media in de maand . Hij deelde zijn met de app van GOLF.NL gespeelde scorekaart met de hashtags #BEATJOOST en #KLMOPEN én mag het nu opnemen tegen in elk geval Joost Luiten. Uit de vele kanshebbers werd zijn naam getrokken. Bierman maakte, nadat hij het nieuws vernam, zelf ook een filmpje waar Joost weer spontaan op reageerde.
met de app GOLF.NL kun je jouw prestatie en resultaten op de golfbaan heel eenvoudig delen op social media met je vrienden en volgers. Zo stimuleer je ook anderen om meer te gaan golfen.
Voorbeeld screenshot vanuit de app GOLF.NL zodra je een qualifying ronde hebt afgerond:
De 100ste editie van het KLM Open - van 12 tot en met 15 september op The International - gaat een bijzondere editie worden met topspelers als Sergio Garcia, Patrick Reed, Lee Westwood en natuurlijk onze eigen Joost Luiten. Ga naar klmopen.nl voor info over het KLM Open en het bestellen van tickets.