Anne van Dam begon de eerste ronde van het CP Women’s Open op hole 10. De 23-jarige Arnhemse maakte een birdie op hole 14 en een bogey op hole 18 om uit te gaan in 36 slagen, gelijk par. Op de eerste negen holes van de Magna Golfclub in Ontario liet de rookie op de LPGA twee bogeys en een birdie noteren voor een ronde 73. Met +1 staat de Nederlandse in het met $ 2.250.000 gedoteerde toernooi op de 81ste plaats, een slag boven de cutlijn. Op de jaarranglijst van de LPGA bezet Van Dam de 77ste plaats.
Aan kop gaat Annie Park. De Amerikaanse maakte twee bogeys maar ook een eagle en zeven birdies. Brooke M. Henderson, de Canadese die vorig jaar dit toernooi in eigen land won, deelt op een slag achterstand de tweede plaats met vier andere speelsters.
Lees meer over het toernooi in de rubriek Wie speelt waar?
🐦 on 18 for the lead! 🔥
— LPGA (@LPGA) August 22, 2019
Defending Champion @BrookeHenderson taps in for birdie on 18 to take the lead at 6-under in Canada! pic.twitter.com/7sgvsrMDC6