Anne van Dam, gedeeld zevende na een ronde 68 (-3) op donderdag, voegde er een ronde 70 aan toe, De Arnhemse speelster van Golf Team Holland maakte op Golf Club de Terramar drie bogeys en vier birdies.
De nummer 10 van de wereld, de Zweedse Anna Nordqvist, maakte ook 70 en zakte van de eerste naar de gedeelde vierde plaats. Nuria Iturrios uit Spanje nam de koppositie over met een sterke ronde 65. Met -8 totaal heeft de pro uit Mallorca een slag voorsprong op de Schotse Pamela Preswell en Karine Icher uit Frankrijk. Iturrioz won vorig jaar de Lalla Meryem Cup.
Het prijzengeld in het 72-holes toernooi bedraagt €300.000.
De Engelse Mel Reid is met een slag minder dan Van Dam gedeeld zesde:
.@melreidgolf slow-mo swing @EstrellaDammEs @MeditLadiesOpen #power pic.twitter.com/QE7cIZOEH8
— Ladies European Tour (@LETgolf) 21 april 2017
Ronde drie en vier worden live uitgezonden op YouTube:
Watch final 2 rounds @MeditLadiesOpen live on @LETgolf website or find out local broadcaster. Info & times: https://t.co/eW6Mey4sZj pic.twitter.com/nrnlQaDafi
— Ladies European Tour (@LETgolf) 21 april 2017
Joyce Chong is na een ronde 81 gedeeld 61ste. De Belgische Manon De Roey is gedeeld eerste.