De cursus van januari en maart zat direct vol, voor mei en november zijn er nog plekken beschikbaar
In de cursus ligt de focus op het ontwikkelen van een sportief beleid aan de hand van het Golf Sport Business Model. Daarnaast gaan we aan de slag met het borgen van het sportieve beleid binnen de club. Vragen waar de cursus Sportief Beleid antwoord op geeft:
• Wat is de organisatiestructuur op mijn club?
• Voor wie zijn wij er als club of baan?
• Hoe communiceer ik het sportieve beleid, de producten en de programma’s?
• Hoe krijg ik leden mee in het sportieve beleid?
• Hoe zet ik een commissie Sportief Beleid op en met wie werkt deze samen?
Twijfelt u over deelname aan de cursus? Kom dan 15 september naar de Inspiratiedag Sportief Beleid waar andere clubs vertellen over hun ervaringen. Kijk hier voor de agenda.
Alle cursusdagen zijn van 14.00 - 21.00 uur. NB een cursus bestaat uit twee cursusdagen. Bekijk de NGF-kalender voor de 2e cursusdag en locaties.
De kosten van de complete cursus zijn € 65,- p.p. inclusief drankjes en avondeten.
Aanmelden voor de cursus kan via een mail aan alexander.renders@ngf.nl. U ontvangt dan meer informatie over de cursus zoals locatie en hoe u kunt betalen.
Voor deze cursus is het essentieel en daarom ook verplicht om de golfprofessional van uw club mee te nemen. Wij raden het daarnaast aan om de golfbaanmanager mee te nemen. Zij spelen een cruciale rol om Sportief Beleid te borgen op uw club.
Na de cursus Sportief Beleid kunnen clubs kiezen uit een van de vier specialisatiedagen.
Lees in de folder Sportief Beleid wat een specialisatiedag voor uw club kan betekenen!