Florentyna Parker
Florentyna Parker: 63 slagen in de eerste ronde
Beeld: LET

Parker aan kop, Van Dam 27ste

6 oktober 2016 Redactie GOLF.NL
Florentyna Parker gaat aan kop na de eerste ronde van het Lacoste Ladies Open Open de France. Anne van Dam is gedeeld 27ste.

De Engelse Florentyna Parker speelde de eerste ronde van het Lacoste Ladies Open Open de France in 63 slagen (-7) en heeft een slag voorsprong op de Amerikaanse Beth Allen. Diana Luna is derde na de eerste 18 holes op Golf de Chantaco.

Parker heeft twee toernooien gewonnen op de Ladies European Tour waaronder het Ladies Open in Nederland van 2010.

Anne van Dam begon het toernooi met een ronde 71 (+1): vijf birdies en vijf bogeys. Van Dam is vorige week 21 jaar geworden.

Leaderboard.

LET Access

Joyce Chong doet in Engeland mee aan de WPGA International Challenge. Chong werd vorige week gedeeld tweede in een wedstrijd van de LET Access Series, maar ze is deze driedaagse wedstrijd op Stoke by Nayland Hotel Golf & Spa begonnen met een hoge score: 84 slagen (+12).

Leaderboard.

en accepteer marketing cookies om deze inhoud te kunnen bekijken.

en accepteer marketing cookies om deze inhoud te kunnen bekijken.

}