Twee op rij voor Scott

7 maart 2016 Redactie GOLF.NL
In een spannende laatste ronde van het WGC-Cadillac Championship hield Adam Scott met een 69 het hoofd koel voor zijn tweede zege op rij. Rory McIlroy zakte, ondanks een voorsprong van drie slagen, door het ijs met een 74 en werd derde naast Danny Willett. Bubba Watson werd tweede.

Adam Scott bewees dat je niet alleen met perfect golf kan winnen op het hoogste niveau. Ondanks twee double bogeys - en een shank uit de bunker op 16 - hield Scott het hoofd koel. 

De 72ste hole was daar, met een beetje geluk, het bewijs van. Na een drive rechts in de rough bleef de approach van de Australiër ternauwernood links naast de green op de rand van de waterhindernis liggen. Met een knappe up-and-down voor par bleef Scott Bubba Watson een slag voor en was de tweede overwinning in twee weken een feit.

'Dat is het geluk van een winnaar', zei Scott, die zichzelf nog niet als favoriet ziet voor de Masters van volgende maand. 'Al zou ik elk toernooi tot de Masters winnen, Bubba (Watson) blijft de favoriet', aldus Scott, die met deze 13de PGA Tour-overwinning stijgt naar de zesde plaats op de wereldranglijst. 

Tiger Woods was in 2001 de laatste die twee weken achter elkaar de beste was in Florida en Billy Horschel was de laatste die twee toernooien achter elkaar won op de PGA Tour. Dat was in 2014 tijdens de FexEx Cup Playoffs.

en accepteer marketing cookies om deze inhoud te kunnen bekijken.

}