Jason Dufner met oud-president Bill Clinton, gastheer van het toernooi
Beeld: Getty Images

Dufner wint met enig fortuin

25 januari 2016 Redactie GOLF.NL
De Amerikaan Jason Dufner heeft voor het eerst na zijn majoroverwinning in 2013 weer een toernooi gewonnen.

Jason Dufner behaalde zijn vierde zege op de PGA Tour in de CareerBuilder Challenge in Californië. Op de tweede hole van een play-off versloeg de 38-jarige Amerikaan de Zweed David Lingmerth.

De winnaar van het US PGA Championship 2013 en Lingmerth eindigden op 25 onder par. Dufner, de leider na dag 3, eindigde gedeeld eerste dankzij een fraaie redding op de par-3 zeventiende waar zijn bal op rotsen rondom de eilandgreen eindigde.

en accepteer marketing cookies om deze video te kunnen bekijken.

Dufner gaf toe dat hij op hole 17 van de TPC Stadium Course van PGA West in La Quinta goed wegkwam: ‘De kans dat de bal zo eindigt is waarschijnlijk 1 op 50 miljoen.’

De derde plaats (-21) werd gedeeld door Phil Mickelson, Kevin Na en Andrew Loupe.

Bekijk in de player boven de tekst een samenvatting van ronde 4.

}