De 16-jarige Jerry Ji staat op -1 na een 72 en 69 op de Biltmore Golf Course in Miami. De Australiër Karl Vilips gaat nog steeds aan de leiding; na een 65 op de eerste dag ging hij woensdag rond in 67 slagen om zijn totaal op -10 te brengen.
De Junior Orange Bowl op de baan in Miami is een 72-holes wedstrijd voor internationale talenten onder de 19 die (nog) niet voor een universiteit spelen. Er is geen cut. Tiger Woods, Bubba Watson en Lexi Thompson behoren tot de spelers die in het verleden hebben meegedaan. Het toernooi wordt elk jaar gevolgd coaches van universiteiten die op zoek zijn naar aanwinsten voor de golfteams.
Leaderboard. Website kampioenschap.
De 20-jarige Vince van Veen is woensdag elders in Florida begonnen aan het Orlando International Amateur. Dankzij een ronde 66 (-6) op de Panther Lake Course
van Orange County National in Orlando deelt de Nederlander de eerste plaats met de Canadees Hugo Bernard.
Martijn Horters (70 slagen) is gedeeld 12de in het 54-holes kampioenschap. Davey Porsius is na een ronde 74 gedeeld 51ste. Na twee ronden is er een cut.
Karl Vilips (Australia) retains his lead after Round 2, shooting a 67 (-4) for a 2 day total of 132 (-10) ⛳️🇦🇺 #JrOrangeBowl @Koalakarl2001 pic.twitter.com/IUUHOfzfQ5
— Jr. Orange Bowl Golf (@JuniorOBGolf) 28 december 2016