‘Ik begon goed, maar op de tweede negen begon de concentratie een beetje weg te vallen’, zei de Challenge Tour rookie over zijn dag op Golf Club de Genève. ‘Met -4 schuif ik een plek op in het klassement en heb ik nog uitzicht op de leiders. Morgen wordt het slecht weer dus, we gaan het zien’, aldus Van Driel, die vorige week in Finland gedeeld tweede werd.
Jurrian van der Vaart pakte twee plaatsen winst dankzij een ronde level par maar speelt nog steeds in de achterhoede. De nummer 23 van de Order of Merit (de Road to Oman) staat met een totaal van +2 na 54 holes op de gedeeld 38ste plaats.
Spanjaard Pep Angles kwam op dag drie tot een 67 (-5) en heeft met zijn totaal van -15 een slag voorsprong op Sam Walker en Dylan Frittelli.
The man to catch at the #RolexTrophy
— Challenge Tour (@Challenge_Tour) August 19, 2016
Angles leads by one pic.twitter.com/9OfzaLFIbB
He's so hot right now 🔥🔥🔥@ryanfoxgolfer rolls another birdie in on 10 and is now just 1 off the #RolexTrophy lead pic.twitter.com/hKzqcnHR8Z
— Challenge Tour (@Challenge_Tour) August 19, 2016