De pro-am werd georganiseerd door Club Dé Hockey en Golfspecialist uit Tilburg, een winkel met golf- en hockeyartikelen. Twintig teams met één professional en drie amateurs streden om prijzen die beschikbaar waren gesteld door de organisator en Callaway Golf.
De pro’s speelden strokeplay van de backtees en de amateurs van de gele en rode tees. De beste twee stablefordscores per hole telden mee voor de eindscore.
Mark Reynolds, pro op The International en daarnaast ook trick shot artiest, leverde de beste individuele score en zijn team (Erwin Ruder, Edwin van Egmond en Jos Kramer) won de pro-am. Duane Peeters en Thijs Boomsma maakten 71 (-1).
Gisteren BAANRECORD VERBROKEN bij PRO AM Club hockey & golf specialist: 65 slagen! Door:@MarkReynoldsPGA
#baanrecord pic.twitter.com/RdEWfTmYpH
— GC Midden-Brabant (@golfclubMB) September 22, 2015
https://t.co/rATIBVgvh3 @MarkReynoldsPGA heb je het gezien? Verbeter deze maar ;) volgende week is @golfclubMB aan de beurt.
— Richard Kind (@RichardKind1) September 26, 2015