Van Driels totaal van -6 is - met nog 36 holes te gaan - goed voor een gedeeld tweede plaats. Leider Josh Loughrey staat op -8.
Het enige smetje op de kaart van Van Driel op vrijdag was de dubbel bogey op de negende van Golf de Preisch in Luxemburg. ‘Ik sla een flyer vanuit de rough en lag vervolgens plugged in de bunker,’ zei hij over zijn score.
‘De greens zijn vrij zacht, maar dat zorgt voor veel voetstappen op de greens. Gelukkig sloeg ik mijn approaches goed dicht bij de hole. Ik sta nu twee slagen achter met nog twee rondes te gaan. Alles is dus nog mogelijk. Drie jongens die boven mij staan in ranglijst hebben de cut gemist dus wie weet kan ik die jongens voorbij gaan dit weekend’, aldus Van Driel over zijn goede vorm en de concurrentie op de money list van de Alps Tour.
De Nationaal Open-winnaar staat op dit moment zevende in het seizoensklassement en heeft zijn concurrenten in het vizier. Het gat met de nummer zes is klein, namelijk iets meer dan vierhonderd euro. De beste zes aan het einde van het seizoen krijgen een kaart voort de Challenge Tour.
Van Driel begint zaterdag om 12.19 aan zijn derde ronde.