Joost Luiten
Joost Luiten: 'Ik creëer voldoende kansen.'
Beeld: Golfsupport.nl

Luiten in positie op TPC Sawgrass

9 mei 2015 GOLF.NL
Joost Luiten brengt zichzelf met een tweede ronde in 70 slagen (-2) prima in positie voor het weekend van The Players Championship. De Nederlander noteerde vier birdies en twee bogeys op de moeilijke baan van TPC Sawgrass.

'Ik speelde vandaag solide en goed golf. Had misschien iets meer willen holen, maar ik creëer voldoende kansen. De drieputt op 3 en bogey op 4 waren erg jammer. Wel maak ik goede birdies op 11, 2, 5 en 9. Als de putts een beetje mee hadden gezeten hadden er ook birdies op 12, 17 en 6 en 7 kunnen zijn. Ik sta nu in een goede positie voor het weekend en het spel is gewoon solide,' aldus een positieve Luiten, die zichzelf terugvindt op een gedeeld 27ste plaats op het leaderboard.

Luiten start zijn derde ronde op zaterdag om 17:40 (Nederlandse tijd) en speelt samen met Jamie Donaldson.

Kevin Na

De leiding in Ponte Vedra is in handen van Kevin Na. De kleine Amerikaan was drie jaar geleden ook in contention voor de overwinning. Iedereen kon toen zien hoe hij de yips had en de trekker niet kon overhalen bij zijn lange slagen.
'Ik heb de yips gehad, en omdat ik daar doorheen ben gegaan, ben ik nu een betere speler,' zei Na. 'Ik hoop dat mensen verder kijken en mij zien als een gewone jongen die goed speelt op de tour in plaats van iemand die de club niet durft te swingen.'

Na deelt de leiding met Jerry Kelly op -8. Branden Grace, David Hearn, Chris Kirk en Rickie Fowler volgen op -6.
Tiger Woods had op de negende een putt voor birdie en greep de kans om de cut (level par) te halen. Bekijk de video van zijn birdie (en fistpump) onderaan deze pagina.

Nummer-1 van de wereld Rory McIlroy staat er ook goed bij, net buiten de top-10 op -4.


Leaderboard

en accepteer marketing cookies om deze video te kunnen bekijken.


en accepteer marketing cookies om deze video te kunnen bekijken.

}