Taco Remkes begon de tweede ronde van de KPMG Trophy op de gedeelde tweede plaats. Aan het einde van dag twee deelt de Amsterdammer de leiding met Jeff Winther.
Remkes kwam vrijdag op de baan van Golf de Pierpont in de buurt van Brussel net als een dag eerder tot 67 (-5) slagen. De Amsterdammer maakte drie bogeys, maar ook zes birdies en een eagle. Met -10 deelt Remkes de eerste plaats met de 27-jarige Deen Winther.
'Ik maakte heel veel putts', aldus Remkes na de ronde. 'Mijn putten was zo goed, het was bijna bizar. En ik chip in voor een eagle op hole 6 (par 5), dat was een bonus.'
De 30-jarige Remkes won in 2008 drie toernooien op de Challenge Tour. 'Dat is ik weet niet hoe lang geleden, we zullen zien wat er gebeurt. Er is nog een heel lange weg te gaan. Ik wil nergens anders aan denken dan aan morgen weer goed spelen.'
Maarten Lafeber speelde ook een prima tweede ronde. De winnaar van het Dutch Open in 2003, maakte een bogey en zes birdies voor een 67. Met -6 na 36 holes deelt Lafeber de zevende plaats.
Daan Huizing was lang in gevaar om voor de derde week op rij de cut te missen, maar een eagle op hole 17 bracht de golfer uit Soest op -3 voor de ronde. Met gelijk par had Huizing zelfs nog een slag over want de cut kwam uiteindelijk op +1.
Dat was goed nieuws voor Wil Besseling. De Noord-Hollander is er na ronden 69-74 nog net bij in het weekend. Voor Tim Sluiter (+5) en Xavier Ruiz Fonhof (+13) zit het toernooi er op.
De Belgische European Tourspeler Thomas Pieters leek na een eerste ronde 76 de cut te gaan missen, maar met een 69 haalde Pieters net het weekend.
Day 2 of the #KPMGTrophy DONE. @TacoRemkes and @JeffWinther tied on top. Great weekend ahead. http://t.co/CCMsTP0u3k pic.twitter.com/ZrTkCzlYDy
— Challenge Tour (@Challenge_Tour) 12 juni 2015
WATCH: Home favourite @thomas_pieters is fighting to make the cut and shots like this will do no harm #KPMGTrophy
https://t.co/clXaAVsJe5
— Challenge Tour (@Challenge_Tour) June 12, 2015