Christel Boeljon
Het spel van Christel Boeljon was nog een beetje roestig na haar afwezigheid van twee maanden.
Beeld: Getty Images

Geen majorweekend Boeljon en Schreefel

13 juni 2015 Redactie GOLF.NL
In het KPMG Women's PGA Championship miste Christel Boeljon net en Dewi-Claire Schreefel ruim de cut.

Christel Boeljon en Dewi-Claire Schreefel speelden de afgelopen twee dagen onder de rook van New York het tweede major championship van het jaar. Na een openingsronde 74 zaten beide speelsters precies op de rand van het halen van de cut.

Christel Boeljon kwam het dichtste in de buurt. Op de par-73 baan maakte ze twee birdies en drie bogeys voor een tweede opeenvolgende 74 (+1). Boeljon gebruikte een slag te veel om ook het weekend te mogen spelen.

'Helaas was het net niet genoeg', zei Boeljon na afloop. 'Het spel was oké, maar ik heb de laatste twee dagen net niet genoeg putts geholed. Ik was er dichtbij en kijk er naar uit om volgende week in eigen land het Deloitte Ladies Open te spelen, want het goede spel is niet ver weg.'

Dewi-Claire Schreefel had het lastiger in de tweede ronde op Westchester Country Club. De nummer 113 van de money list wist nog wel twee birdies te maken, maar leverde ook zes keer een slag in. Met haar totaal van +5 miste ze de cut op vier slagen.

De leiding is in handen van Sei Young Kim. De Koreaanse die bezig is aan haar debuutseizoen won dit jaar al twee keer op de LPGA en pakte met een 68 (-5) een voorsprong van een slag op Inbee Park.

LPGA Leaderboard

}