Wil Besseling was zeven onder voor de dag na birdies op 12, 13, 14, 15 en 16 (vijf op een rij ...), maar hij eindigde zijn ronde op Penati Golf Resort met twee bogeys.
De Nederlander staat twee slagen achter Schot Jack Doherty, die met -7 aan kop gaat. Doherty maakte donderdag acht birdies en een bogey op de par-72 baan.
Nice starting with a 67 today in Slovakia. Nice strech of 5 birdies helps. More of this tomorrow please.
#SlovakiaChallenge
— Wil Besseling (@wbesseling1) July 9, 2015
Tim Sluiter is het toernooi ook goed begonnen. Zijn ronde 69 bestond uit drie birdies en zes bogeys. Sluiter staat gedeeld 14de.
Daan Huizing ging op dag 1 rond in 71 slagen (-1) en is gedeeld 41ste. Xavier Ruiz-Fonhof is gedeeld 142ste.
Penati Golf Resort heeft een par 6 van 716 meter … Daar worden veel birdies gemaakt. Besseling en Sluiter maakten er birdie maar Huizing maakte een 7, een bogey dus. Xavier Ruiz-Fonhof parde de hole.
Lees meer over de par 6 en bekijk een video op penatigolfresort.sk.
The easiest hole on the course today at the #SlovakiaChallenge? The #ParSix 15th of course!
http://t.co/2T03XlTDY5 pic.twitter.com/2NL0tHcAYb
— Challenge Tour (@Challenge_Tour) July 9, 2015